Menu Zamknij
Piętkowa (29.10.2021) Gala Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności przyniosła Nam zwycięstwo.
Nasze Koło Naukowe zostało odznaczone Gryfem Samorządności w kategorii Najaktywniejsze Koło Naukowe i Organizacja Studencka!

Nagroda została odebrana przez Prezes Koła, Olgę Sierawską.

To wyróżnienie zdecydowanie dodało nam skrzydeł do podejmowania dalszej działalności naukowej i społecznej.
Serdecznie dziękujemy Pani Rektor Katarzyna Kotarska, Samorządowi Studenckiemu US oraz serdecznie gratulujemy pozostałym nominowanym.

Największe podziękowania składamy Zespołowi Immunologii Doświadczalnej i Immunobiologii Chorób Zakaźnych i Nowotworowych IMMUNO, a w szczególności Pani dr hab. Paulinie Niedźwiedzkiej-Rystwej, prof. US  za to, że zawsze w nas wierzy i wspiera. Dziękujemy za to, że w murach uczelnianych odnaleźliśmy naszego mentora, który każdego dnia zaszczepia w nas miłość do nauki.